UA | RU
20 жовтня 2021, 17:08

У Києві подорожчає громадський транспорт - КМДА

з відкритих джерел

У Києві плата за проїзд у комунальному громадському транспорті зросте через ціни на енергоносії

Про це пише RegioNews з посиланням на першого заступника очільника Київської міської державної адміністрації Миколи Поворозника, якого цитує пресслужба КМДА

"Це – непопулярний крок, на який ми вимушені піти заради збереження стабільної роботи комунальних підприємств-перевізників", – розповів він.

За словами Поворозника, в умовах підвищення тарифів на енергоносії залишити чинну вартість проїзду означатиме "загнати перевізників у боргові ями, а згодом і паралізувати роботу транспортних підприємств".

Відтак місто розпочало процедуру з підвищення тарифу, наразі очікуються пропозиції від комунальних підприємств щодо економічного обґрунтування. Після цього буде сформована обґрунтована вартість проїзду, пропозицію подадуть на обговорення громадськості.

За словами Поворозника, влітку в багатьох великих містах України зросла вартість проїзду у громадському транспорті. Зокрема, у Львові, Полтаві, Миколаєві, Запоріжжі та інших містах.

Він зазначив, що місто "якомога довше відтерміновував момент підвищення вартості проїзду". Проте після того, як місто погодилося компенсувати різницю у тарифі на тепло для населення коштом місцевого бюджету, фінансувати "і так дотаційний громадський транспорт" стало неможливо.

Всі наявні пільги на проїзд для киян збережуться.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook