UA | RU
08 липня 2021, 09:16

У поліції показали відео затримання "голосіївського стрілка"

Фото: Нацполіція

Київські правоохоронці разом із бійцями КОРДу провели спецоперацію по затриманню чоловіка, який стріляв у поліцейських у Голосіївському районі столиці

Як передає RegioNews, про це повідомили у відділі комунікації поліції Києва.

За даними правоохоронців, спецоперація по затриманню розпочалась лише після того, як від чоловіка пролунали погрози підпалити квартиру та відкрити вогонь.

"Мешканець столиці викликав поліцію, але відчинити двері відмовився і під час спілкування вистрелив із мисливської рушниці. У результаті патрульний поліцейський отримав дробове поранення руки, а цивільна особа - травму обличчя", - зазначають у поліції.

Потерпілих госпіталізували у лікарню, а на місці події правоохоронці успішно провели спеціальну поліцейську операцію для затримання зловмисника.

У поліції зазначають, що поки йшли перемовини зі "стрілком", були евакуйовані мешканці будинку, перекриті газові вентилі та огороджена територія.

"Однак чоловік категорично відмовлявся залишити приміщення і згодом почав погрожувати повторно відкрити вогонь або підпалити квартиру. Враховуючи ці обставини, а також те, що було чутно запах бензину, ми прийняли рішення про початок штурмової операції", - зазначив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

За силової підтримки спецпризначенців КОРДу чоловіка затримали та доставили до районного управління поліції. Безпосередньо під час штурму ніхто не постраждав. Після цього додатковий огляд будівлі провели працівники вибухотехнічної служби.

Чоловіку загрожує від дев'яти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Раніше повідомлялось, що пораненому "голосіївським стрілком" поліцейському обіцяють 100 тис. грн компенсації.

Нагадаємо, 7 липня в Голосіївському районі столиці сталася стрілянина: постраждали правоохоронці.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
Авто преміум-класу та мільйони готівки: на Запоріжжі судитимуть ексчиновника ДСНС
30 березня 2026, 12:56
У ДТП на Хмельниччині загинула 28-річна жінка, двоє дітей в реанімації
30 березня 2026, 12:29
Збував пістолети поштою: на Харківщині затримали підозрюваного
30 березня 2026, 12:12
На Київщині згорів автобус
30 березня 2026, 11:55
Військові на ринку та СТО замість служби: ДБР викрило скандальну схему в Чернівцях
30 березня 2026, 11:44
На Львівщині пасажирський потяг на смерть збив жінку
30 березня 2026, 11:27
У Кривому Розі невідомий кинув камінь в трамвай: постраждала водійка
30 березня 2026, 11:16
Через обстріли РФ є знеструмлення у 7 областях – Міненерго
30 березня 2026, 11:02
На Херсонщині окупанти змушують реєструвати домашні роутери: що відомо
30 березня 2026, 10:54
Намагався купити інвалідність за $6000: у Києві затримали полковника Нацгвардії
30 березня 2026, 10:43