UA | RU
22 вересня 2020, 18:59 18

Стало відомо, якою буде цьогоріч головна ялинка країни

Вона розташовуватиметься на Софійській площі Києва
Вона розташовуватиметься на Софійській площі Києва
Фото з відкритих джерел

Головна ялинка країни в цьому році буде штучною, а її висота досягатиме 34 метрів. Новорічне шоу - 2021 буде організовано в тематиці казкового лісу, тож головна ялинка країни теж буде стилізована під неї.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на "Сьогодні".

Головна ялинка країни цього разу дивуватиме всіх. В її основі буде створений великий пень, а сама ялинка буде штучною. У січні цього року ми провели відповідні виміри і вже готові до втілення наших планів", - розповів президент компанії-організатора новорічних гулянь Folk Ukraine Ігор Добруцький.

Всередині пня організовують фотозону та інші розваги. Правда, зайти туди можна буде тільки в тому випадку, якщо дозволятиме епідеміологічна ситуація. Якщо в столиці введуть заборону масових заходів, ялинкою можна буде милуватися тільки іззовні.

Площа казкового пенька - 34 м, а його діаметр приблизно 10 м. Потрапити в нього бажаючі зможуть через великі двері і вийти, спустившись по спеціальних сходах. У пеньку будуть відкриватися віконця, а з них – визирати сови. Пень служитиме підставкою і на ньому ми встановимо головну ялинку країни. Ми прикрасимо її спеціальною зіркою. Висота конструкції з ялинкою - до 31 м. Це найвища ялинка на Софійській площі", - повідомив Ігор Добруцький.

Крім того, на Софійській площі встановлять інші штучні ялинки, їх висота сягатиме 10 метрів. Всі вони розташовуватимуться поруч з фотозонами, а прикрашати їх будуть казкові лісові герої.

Також планують встановити ялинку і на Контрактовій площі. Її хочуть прикрасити елементами Петриківського розпису.

Нагадаємо, на Волині виявили вирубку дерев на шість мільйонів гривень


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram