UA | RU
30 червня 2020, 15:42 33

Під Офіс президента прийшли страйкувати гірники

Акція буде безстроковою
Акція буде безстроковою

Біля Офісу президента розпочалася безстрокова акція протесту гірників із шахт Львівсько-Волинського басейну, а також компаній "Мирноградвугілля", "Добропіллявугілля", "Селидіввугілля".

Як передає RegioNews, про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Переговорна група - делегація серед шахтарів вугледобувних підприємств сходу і заходу країни, зайшла в будівлю Офісу Президента. На площі перед будівлею шахтарі вимагають від влади реакції на наболілі питання", - зазначив Волинець.

Шахтарі вимагають погасити заборгованість по зарплаті перед працівниками державних шахт, а також розрахуватися з державними вугледобувними підприємствами за отримане вугілля.

Крім того, шахтарі вимагають заборонити імпорт електроенергії та вугілля газових марок із країни-агресора - Російської Федерації, а також Білорусі; відновити роботу блоків теплових електростанцій, які були переоснащені з використання антрацитового вугілля на вугілля газової групи.

Нагадаємо, раніше під офісом Зеленського вже страйкували шахтарі.

Після обіцянки Зеленського розібратися в ситуації, страйкуючим шахтарям виплатили частину боргу. Однак до повного погашення боргу ще далеко.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram