Житель Хмельниччині вкрав і продав амуніцію свого брата-військового
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5310_605x320.jpg)
На Хмельниччині поліцейські оголосили підозру чоловікові у крадіжці військової амуніції у рідного брата, який перебуває на фронті. Підозрюваний може провести за ґратами до восьми років
Про це повідомили у поліції Хмельницької області, передає RegioNews.
За їхньою інформацією, до поліції із заявою про крадіжку звернулася жителька одного із сіл Деражнянської тергромади.
"Поліцейські, виїхавши на виклик, з’ясували, що з приміщення літньої кухні зник ноутбук, а також бронежилет, бінокль та інша амуніція чоловіка заявниці, який на війні захищає кордони України. Правоохоронці поспілкувалися з жінкою та встановили, що до злочину причетний 27-річний родич її чоловіка. Підозрюваний викрадені речі продав, а грошима розпорядився на власний розсуд", — йдеться у дописі.
Як написали в поліції, підозрюваний неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки.
Підозру чоловіку оголосили за частиною 4 статті 185 Кримінального Кодексу України — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Йому загрожує ув'язнення терміном від п'яти до восьми років.
Слідчі дії наразі тривають, пишуть в райуправлінні поліції.
Нагадаємо, в Ужгороді поліція затримала раніше судимого зловмисника, який під час візиту в стоматологію не заплатив за послуги лікаря та ще й викрав його телефон.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)