Окупанти забирають українських підлітків на навчання з керування дронами — ЦНС
![](https://regionews.ua/static/img/s/c/screenshot_69_37_605x320.jpg)
Росіяни звозять українських дітей з тимчасово окупованих територій на зміну "Юнтєх" під час якої їх будуть навчати керувати дронами
Про це повідомили в Центрі національного спротиву, інформує RegioNews.
Так, до 9 травня на окупованих територіях ворог планує посвяту дітей, які вступили до "юнармії". Однак сам вступ відбувається під примусом — підлітків змушують писати заяви аби "уникнути проблем".
Повідомляється, що на збори везуть близько 100 дітей 14-17 років, які перебувають у лавах "юнармії”. Сама зміна відбудеться у квітні в одному з таборів Краснодарського краю.
"До 9 травня в усіх школах на захоплених територіях Херсонщини та Запоріжжя мають створити осередки "юнармії", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські загарбники посилюють присутність спецпризначенців на тимчасово окупованих територіях через проведення фейкових виборів президента РФ.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)