UA | RU
28 лютого 2024, 12:12

У ЗСУ розповіли, де вдалося відбити атаки ворога на Таврійському напрямку

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Втрати росіян на Таврійському напрямку за добу склали 561 особу. Українські воїни також знищили 38 одиниць техніки ворога

Про це йдеться в повідомленні Об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку, інформує RegioNews.

Протягом доби ворога:

  • завдав 31 авіаудар;
  • провів 66 бойових зіткнень;
  • здійснив 1093 артобстріли.

"Наші захисники та захисниці стійко тримають оборону і проводять активні дії на визначених напрямках", - розповів командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Тарнавський.

Авдіївський напрямок

Сили оборони відбили 25 атак ворога в районах населених пунктів Бердичі, Орлівка, Тоненьке, Первомайське та Невельське Донецької області.

Новопавлівський напрямок

Ворог 29 разів намагався прорвати оборону наших військ в районах Красногорівки, Георгіївки, Новомихайлівки та західніше Побєди Донецької області. Також наші воїни відбили ще 4 атаки в районах південніше Вугледара, Старомайорського та Урожайного Донецької області.

Оріхівський напрямок

Українські воїни відбили 8 атак противника в районах населених пунктів Малинівка та Роботине Запорізької області.

Досягнення наших військових

Втрати ворога протягом минулої доби склали 561 особу. Наші воїни знищили 38 одиниць техніки росіян, зокрема:

  • 7 танків;
  • 9 ББМ;
  • 2 артсистеми;
  • 1 засіб ППО;
  • 19 автомобілів.

"Сили оборони України знищили ще один важливий об'єкт противника. Нейтралізовано або знищено 358 БпЛА різних типів", - пише пресслужба.

Нагадаємо, у ніч проти середи, 28 лютого, Сили оборони і зенітні ракетні підрозділи Повітряних сил знищили усі 10 ударних БПЛА Shahed, якими країна-агресор Росія атакувала Україну із району Приморсько-Ахтарська.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
Продюсер гурту Бумбокс під час масованої атаки збив дрон
15 травня 2026, 00:35
Ведуча Маша Єфросиніна показала, як із сином ховалась під час обстрілів
14 травня 2026, 23:35
Конфлікт із ТЦК у Харкові: почали перевірку після інциденту біля школи
14 травня 2026, 22:55
Справи про кооператив "Династія": Суд обрав запобіжний захід ще одному фігуранту
14 травня 2026, 22:52
Росіяни здійснили понад 50 атак на Дніпропетровщину: поранено 12-річного хлопчика та трьох дорослих
14 травня 2026, 22:47
Ціни на АЗС: скільки в Україні тепер коштує бензин
14 травня 2026, 22:35
У Фастові чоловік ледь не вбив рідну матір під час сварки
14 травня 2026, 22:22
На Дніпропетровщині чоловік стріляв у безхатька
14 травня 2026, 22:15
Росіяни вдарили по приватному сектору Дружківки: є жертви, пошкоджено 13 будинків
14 травня 2026, 22:07
Адвокат Єрмака розповів, як невідомі "скидаються" на заставу для екскерівника Офісу Президента
14 травня 2026, 21:59