UA | RU
26 листопада 2022, 16:16

У Херсон повертають електрику: в ДТЕК повідомили деталі

Фото з відкритих джерел

У суботу, 26 листопада, завдяки спільній роботі енергетиків та за активної участі ДТЕК, відремонтовано лінію 150 кВ, що живить значну частину жителів Херсона та об’єкти критичної інфраструктури

Про це пише RegioNews з посиланням на ДТЕК в Telegram.

Станом на 11:00 на ключову підстанцію, а також місцеву тепломережу та інші важливі об’єкти критичної інфраструктури на півдні Херсонщини вже подано напругу. Як повідомили в компанії ДТЕК, на півдні Херсонщини відновлювати зруйновані електромережі допомагала бригада ДТЕК Одеські електромережі.

10 енергетиків за 7 днів відремонтували 8 км електролінії 150 кВ і сьогодні, 26 листопада, закінчили відновлювальні роботи. Це дало змогу заживити підстанцію, що постачає електроенергію на значну частину Херсону, тепломережу та інші важливі об’єкти критичної інфраструктури в цій частині області.

"Сьогодні наша бригада закінчила відновлення лінії 150 кВ і у нас є впевненість, що електропостачання мешканців міста Херсон буде відновлено найближчими днями", - повідомив генеральний директор ДТЕК Мережі Олександр Фоменко.

Також бригади ДТЕК працюють на півночі Херсонської області для відновлення електропостачання Берислава й інших населених пунктів регіону.

В цій частині області 40 енергетиків з ДТЕК Дніпровські електромережі за 9 днів вже відновили понад 30 км електроліній. Енергетики працюють разом з саперами, адже в деокупованій області дуже багато замінувань.

Нагадаємо, в перший день деокупації Херсона ДТЕК запропонував місцевій владі й місцевому обленерго допомогу.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook