UA | RU
31 серпня 2023, 11:51

П'яна мама на Харківщині загубила дворічну дитину

фото: поліція

На Харківщині п’яна 27-річна жінка повідомила до поліції, що загубила свого дворічного сина. Правоохоронці склали щодо жінки протокол про адмінправопорушення

Про це повідомили в поліції Харківської області, передає RegioNews.

Як поінформували правоохоронці, 30 серпня 27-річна мешканка селища Нова Водолага повідомила до поліції про те, що зник її дворічний син. Мати втратила пильність та загубила дитину з поля зору.

За викликом оперативно прибули працівники сектору ювенальної превенції. Поліцейські знайшли дитину у господарській споруді на подвірʼї. Щодо дитини не було скоєно жодних протиправних дій.

Правоохоронці з’ясували, що мама хлопчика перебувала у стані алкогольного сп’яніння, тож не доглядала за дитиною належним чином.

Поліцейські склали щодо жінки протокол про адміністративне правопорушення за статтею про невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання.

Нагадаємо, раніше Івано-Франківський міський суд виніс вирок жінці яка вдарила малолітню дівчинку після відмови бавитись з її сином на дитячому майданчику. Суд призначив жінці покарання у вигляді 850 грн штрафу.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
Чоловік із прогресуючим псоріазом виявився мобілізованим: що вирішив суд
30 червня 2026, 15:20
На Буковині викрили аферистку, яка обчищала картки людей
30 червня 2026, 14:45
На Львівщині іномарки влетіли одна в одну: загинула людина
30 червня 2026, 14:30
В Одесі 17-річна дівчина поранила ножем працівника ТЦК
30 червня 2026, 14:21
У Харкові ділок за 7700 доларів продавав фіктивну інвалідність для виїзду за кордон
30 червня 2026, 14:09
Атака БпЛА на Запоріжжя: вже шестеро постраждалих, серед них дитина
30 червня 2026, 13:51
На Вінниччині прикордонники вилучили у 20-річної дівчини 47 смартфонів та партію косметики
30 червня 2026, 13:45
СБУ затримала в Києві колишнього "міністра" окупаційного уряду Криму
30 червня 2026, 13:33
Атака КАБами на Сумську громаду: 7 поранених, одна людина у важкому стані
30 червня 2026, 13:02
Смертельна ДТП у Подільському районі Києва: зіткнулися п’ять автомобілів
30 червня 2026, 12:48