UA | RU
15 листопада 2022, 09:33

Росіяни знову обстрілювали Харківщину: двоє поранених

Фото з відкритих джерел

Протягом минулої доби ворог продовжив тероризувати обстрілами мирне населення міст і сіл, розташованих поруч з лінією зіткнення та кордоном з РФ: Чугуївського, Куп'янського та Харківського районів

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, пише RegioNews.

Так, за його словами, у с. Вовчанські Хутори Чугуївського району внаслідок обстрілів пошкоджено кілька приватних домоволодінь. У с. Болдирівка Куп'янського району через обстріли горіли склади з зерном.

"За даними обласного Центру екстреної медичної допомоги, в Куп'янському районі поранення отримали дві жінки 66 та 62 років та чоловік 50 років. Піротехніки ДСНС продовжують розмінування території області. За добу знешкодили 141 вибухонебезпечний предмет. Втім, мінна небезпека все ще дуже висока", - написав Синєгубов у Telegram.

Він додав, що вчора біля залізничної станції Цупівка на території Дергачівської громади Харківського району на міні підірвалися три працівники залізниці. Вони госпіталізовані з пораненнями, медики оцінюють їхній стан як середньої тяжкості.

"Крім того, в районі села Безруки близько 15:00 на міні підірвалося авто "Харківобленерго", поранення зазнав 41-річний електромонтер. Його стан середній. Вкотре закликаю усіх пам'ятати про небезпеку від мін та нерозірваних боєприпасів. Будьте максимально обережні та уважні", - наголосив він.

Нагадаємо, 11 листопада у Салтівському районі Харкова на невідомому вибуховому пристрої підірвалися двоє дітей.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну