UA | RU
06 жовтня 2022, 20:43

У Харкові щодня формують до 4 тисяч продуктових наборів — ОВА

Фото:kharkivoda.gov.ua

Для деокупованих громад Харківської області щодня готують до 4 тисяч продуктових наборів. Саме таке доручення дав голова Харківської ОВА Олег Синєгубов

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на сайт Харківської ОВА.

Так, продуктові набори із гуманітарного штабу області в першу чергу доставляють жителям нещодавно звільнених територій. За словами волонтера, координатора центру з формування продуктових наборів у Харківській області Руслана Пчьолкіна, щодня фасують 3-4 тисячі пакунків.

Харківський продуктовий набір складається із 14 позицій. В ньому є два види печива, макарони, горох, борошно, цукор, консервована квасоля, овочева та рибна консерви, ячнева та рисова крупи, згущене молоко, три банки тушонки та олія.

Продукти вже доставили у Савинці, Малинівку, Вільхівку та інші громади. Сьогодні продуктову допомогу отримала Куньєвська ТГ Ізюмського району.

"Ми отримали гуманітарну допомогу від Харківської обласної військової адміністрації - 3 тис. 650 продуктових наборів. В цей час, коли ще не встигли завести пенсії, не всі мають заробітні плати, це буде велика підтримка з боку держави", - розповів голова Куньєвської сільської ради Нерсес Нерсисян.

Раніше повідомлялось, що фахівці провели ремонтні роботи та відновили електропостачання у селах Прелесне та Слобідське Вільхівської громади. Світла в цих населених пунктах не було з кінця лютого.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram