UA | RU
23 березня 2020, 18:20

Через "коронавірусного" чиновника у Харківській облраді провели дезинфекцію

До будівлі Харківської обласної ради, що по вул. Сумська, 64, завітали працівники санепідслужби для проведення дезинфекції
До будівлі Харківської обласної ради, що по вул. Сумська, 64, завітали працівники санепідслужби для проведення дезинфекції
Фото: ГородХ

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на ГородХ.

Так, санепідслужба провела дезенфекцию приміщень і документів.

"Частина працівників буде працювати дистанційно, інших відправили в сувору ізоляцію", - відзначили в прес-службі облради.

За словами голови депутатського корпусу Сергія Чернова, аразі вирішується питання щодо роботи постійних комісій в онлайн-режимі, а також вивчаються можливості проведення пленарних засідань.

"Питання вирішуються в скайп-форматі з працівниками виконавчого апарату, триває підготовка договірної документації, оцінюються проекти обласного конкурсу "Разом у майбутнє"", - наголосили в облраді.

Нагадаємо, що увечері 20 березня виявили коронавірус у дружини заступника голови Харківської облради Володимира Скоробагача - Вікторії, яка повернулася з Франції, але до Харкова не приїжджала.

Пізніше госпіталізували і її чоловіка. Через кілька днів стало відомо, що Володимир також хворий на коронавірус. При цьому після повернення з Європи він приїжджав у Харків і ходив на роботу в облраду. Сім'я Скоробагачів лікується в київській клініці.

Раніше повідомлялося, що на Харківщині ввели режим надзвичайної ситуації.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється).


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram