UA | RU
17 січня 2023, 20:45

Обленерго у трьох областях отримали штрафи через несправедливі відключення світла

фото з відкритих джерел

Нацкомісія з питань енергетики та комунальних послуг оштрафувала "Чернівціобленерго", "Волиньобленерго" та "Вінницяобленерго" через несправедливі графіки відключення світла споживачам

Про це йдеться у повідомленні на сайті НКРЕКП, передає RegioNews.

Перевірку операторів системи розподілу провели через численні скарги споживачів. Перевірки охоплювали діяльність компаній протягом листопада – грудня 2022 року.

Зазначається, що обленерго нерівномірно застосовували графіки відключення світла, без дотримання принципу соціальної справедливості. Крім того, вони неналежним чином інформували споживачів про перерви в електропостачанні, зокрема, через власні вебсайти.

Відтак НКРЕКП вирішила оштрафувати ці обленерго на 85 тис. грн. та зобов’язала надалі дотримуватись справедливих графіків відключень, а також вимог щодо належного інформування споживачів про перерви електропостачання. Крім того, Нацкомісія наклала адміністративні стягнення в розмірі 1700 грн і на їх керівників.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні зберігається значний дефіцит потужності в енергосистемі, особливо у ранкові та вечірні піки. Аварійні відключення діють уже у 6 регіонах.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram