UA | RU
19 лютого 2020, 14:49

Фонд держмайна пустив з молотка оздоровчий комплекс НБУ за 17 млн

Фонд державного майна України продав комплекс відпочинку НБУ "Прикарпаття" в м. Яремче за 17,3 мільйонів гривень
Фонд державного майна України продав комплекс відпочинку НБУ "Прикарпаття" в м. Яремче за 17,3 мільйонів гривень
Фото: facebook/Taras Yeleyko

Як передає RegioNews, про це повідомив заступник голови Фонду Тарас Єлейко на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, продаж відбувся на приватизаційному аукціоні.

"Вчора (18 лютого - ред.) відбувся приватизаційний аукціон з продажу комплексу відпочинку НБУ "Прикарпаття". Недобудована база відпочинку знайшла свого нового власника за 17.3 млн грн (+ ПДВ) і вже скоро, сподіваємося, даний об'єкт стане одним з прикрас м. Яремче ", - написав Єлейко.

Зазначимо, Фонд держмайна виставив на приватизацію оздоровчий комплекс "Прикарпаття" в липні 2019 року з стартовою ціною в 64,4 млн грн.

ДОВІДКА: оздоровчий комплекс "Прикарпаття" розташований на земельній ділянці загальною площею 2,7 га. Будівництво комплексу незавершене і включає дві черги. Ступінь готовності першої черги - 96%.

Сама будівля складається з п'яти дворівневих номерів і трьох апартаментів. Будинок побудований за індивідуальним проектом. Загальна площа - 2 029,75 м2.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню