UA | RU
10 лютого 2020, 14:25 18

Шахтарям перерахували ще 163 млн грн на зарплати

Уряд України перерахував ще 163 мільйона гривень на виплати боргів по зарплатам шахтарям
Уряд України перерахував ще 163 мільйона гривень на виплати боргів по зарплатам шахтарям

Про це Regionews повідомили у пресслужбі Міністерства енергетики та захисту довкілля України.

"10 лютого 2020 року вугледобувним підприємствам спрямовано 163 млн. грн для погашення заборгованості із заробітної плати та внесення обов'язкових платежів, пов'язаних з виплатою заробітної плати за грудень 2019 року відповідно до проведеної інвентаризації ", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, повідомляється, що гроші будуть перераховані по підприємствах: ДП "Шахта ім. М.С.Сургая", ДП "Ш/у "Південнодонбаське .№1", ДП "Мирноградвугілля", ДП "Селидіввугілля", ДП "Торецьквугілля", ДП "Первомайськвугілля", ПАТ "Лисичанськвугілля", ДП "Львіввугілля", ДП "Волиньвугілля".

Також у пресслужбі зазначили, що на 2020 рік у державному бюджеті передбачено 1 млрд 962 млн грн, які планується спрямувати на виплату заробітної плати та погашення заборгованості з неї.

Крім того, у Міністерстві пообіцяли, що "усі кошти для розрахунків із шахтарями будуть на казначейських рахунках найближчим часом".

Нагадаємо, це не перший платіж у цьому році. Так, 5 лютого Мінекоенерго вже перерахувало 163 млн грн на підприємства: ДП "Шахта ім. М.С. Сургая", ДП "Шахтоуправління", "Південнодонбаське No1", ДП "Мирноградвугілля", ДП "Селидіввугілля", ДП "Торецьквугілля", ДП "Первомайськвугілля", ПАТ "Лисичанськвугілля", ДП "Львіввугілля" та ДП "Волиньвугілля".

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews