UA | RU
10 лютого 2020, 12:23 15

"Нафтогаз" готує нові позови проти "Газпрому"

НАК "Нафтогаз" вивчає можливість подачі нових позовів проти російського монополіста "Газпрома"
НАК "Нафтогаз" вивчає можливість подачі нових позовів проти російського монополіста "Газпрома"

Як стало відомо Regionews, про це заявив виконавчий директор компанії Юрій Вітренко на своїй сторінці у мережі Facebook.

Зокрема, він пояснив, що мова йде про позов про зловживання "Газпромом" своїм домінуючим становищем за новим транзитним контрактом і за контрактом між компаніями про переуступку боргових зобов'язань "РосУкрЕнерго".

"Оскільки зберігається невизначеність із "переформатуванням" "Нафтогазу", про яке президент казав прем’єру, то маю час і натхнення попрацювати над перспективою нових судів з "Газпромом", - йдеться у повідомленні.

Також Вітренко додав, що цього тижня завершується підготовка до чергового подання документів у рамках арбітражного процесу проти Російської Федерації щодо активів у Криму, який триває вже декілька років.

"Зауважу, що в арбітражі щодо активів у Криму нам протистоїть держава Російська Федерація, а не Газпром, і тому цей арбітраж не підпадає під угоду про врегулювання з Газпромом, яку Нафтогаз уклав у грудні після того як Газпром виконав рішення Стокгольмського арбітражу сплатити нам компенсацію у розмірі 4,6 мільярдів доларів (плюс 400 млн дол відсотків на дату остаточного розрахунку), і погодився продовжити транзит газу", - додав Вітренко.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews