UA | RU
04 липня 2024, 03:05

На Донеччині втопилися три людини, серед них – 11-річна дівчинка

фото: ДСНС України у Донецькій області

Трагедії сталися у вівторок, 2 липня. Рятувальники виявили тіла потопельників на водоймах у Краматорському районі

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на пресслужбу ДСНС України у Донецькій області.

Як виявилося, під час купання в річці Казений Торець у селищі Черкаське Краматорського району зникли чоловік та 11-річна дитина.

"Водолази відділення підводного розмінування, які прибули на місце події, вилучили з водойми тіла обох потопельників - дівчинки 2012 р.н. та чоловіка 1974 р.н.", - йдеться у повідомленні.

Також у ставку в селі Степанівка Краматорського району під час купання потонув ще один чоловік 1988 року народження. Бійці ДСНС виявили тіло загиблого на відстані 50 метрів від берега.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за минулу добу на водоймах України загинули 22 людини, з них – двоє дітей. Трагічні випадки сталися у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Київській областях і місті Київ. Найбільше потопельників виявили на Київщині – п'ятеро осіб.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
13 липня 2026
"Я така сама людина!": з якими труднощами тяжкопоранені ветерани стикаються в мирному житті
Відсутність уваги з боку органів влади, недостатня пенсія та нерозуміння з боку громадськості. Ветерани, які отримали інвалідність на фронті, розповіли про особливості їх адаптації до цивільного життя
09 липня 2026
Бунт проти ТЦК у Львові. Чим загрожують Україні подібні протести
Радикалізація українського суспільства і, у відповідь, силових структур може призвести до того, що демократичну Україну знищить не Кремль, а самі українці, як прості громадяни, так і обрана ними влада
01 липня 2026
Корупційний марафон. Що відомо про нові справи НАБУ проти нардепів від "Слуги народу"
Верховна Рада IX скликання увійде в історію великою кількістю корупційних скандалів та кримінальних справ
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
"Газовий балончик замість діалогу": у Харкові п’ятеро чоловіків вчинили напад на представників ТЦК
13 липня 2026, 17:50
Атака на цивільне судно: на Одещині зросла кількість жертв російського удару
13 липня 2026, 17:41
"П’яні розбірки" на Харківщині: чоловік ледь не вбив опонента ножем
13 липня 2026, 16:59
Обікрав ЗСУ заради випивки та телефону: на Рівненщині затримали крадія скриньки з донатами
13 липня 2026, 16:48
Катування, секс-рабство та крижана вода Дніпра: у Києві суд виніс вирок подружжю катів
13 липня 2026, 16:34
Потрійна ДТП на Черкащині: через неуважність водія автобуса зіткнулися три авто
13 липня 2026, 15:57
Медичний садизм у російській колонії: викрито організаторів тортур українських полонених
13 липня 2026, 15:48
Ветерани із порушеннями зору можуть подати заявки на допомогу до 95 тис. грн
13 липня 2026, 15:44
Обіцяв повернути з полону: аферист з Донеччини виманив гроші у дружини військового в полоні РФ
13 липня 2026, 15:40
Точність, сила духу та пам'ять Героїв: у Вінниці триває чемпіонат України зі стрільби кульової
13 липня 2026, 14:57