UA | RU
02 листопада 2023, 16:45

Із трьох громад Донеччини евакуювали ще 67 дітей

фото: поліція

З Торецької, Мар’їнської і Очеретинської громад Донецької області упродовж тижня евакуювали 67 дітей

Про це повідомляє Національна поліція України, передає RegioNews.

"Тиждень тому стартувала обов’язкова евакуація в Торецькій, Мар’їнській і Очеретинській громадах, які перебувають під цілодобовим обстрілом росіян. Заходи покликані мотивувати батьків виконати свій законний обов’язок – зберегти дитячі життя", – йдеться у повідомленні.

Станом на 2 листопада вивезли 67 дітей. З них 57 дітей евакуйовані з Торецької громади, семеро – з Мар’їнської і троє – з Очеретинської.

У селищі Північне дітей уже немає – всіх евакуювали ще до офіційного початку заходів.

З решти населених пунктів залишається врятувати ще 185 дітей.

Евакуацію здійснюють групи "Білий янгол" спільно з рятувальниками ДСНС, патрульною поліцією, поліцією охорони та місцевою владою.

Виїзд відбувається тільки на броньованому транспорті, при взаємодії з військовими та за погодженими маршрутами.

Для дітей правоохоронці мають спеціальні шоломи та бронежилети. При можливості беруть додаткові захисні комплекти й для дорослих.

Де це можливо, частина родин виїжджає власними автомобілями, ще частина – громадським транспортом, наданим військовою адміністрацією.

Евакуація дітей відбувається за згодою батьків або осіб, що їх замінюють, та інших законних представників.

Супроводжувати дитину в евакуацію має хоча б один із батьків або це право можна передати іншому родичу чи органам опіки.

Евакуйованих "Білі янголи" доставляють до пунктів допомоги, яких на Донеччині декілька.

Там є все необхідне для тимчасового перебування – тепло, харчування, догляд, чергують поліцейські та рятувальники, працівники соцслужб і волонтери. За потреби людям надають медичну та психологічну допомогу, підшукують житло в безпечному місці.

Гарячі лінії екіпажів на Авдіївському напрямку – 066-56-19-102, Бахмутському – 066-56-15-102, Великоновосілківському – 066-56-11-102, Лиманському – 066-56-16-102, Мар’їнському – 066-56-10-102.

Як повідомлялось раніше, у 34 населених пунктах Херсонщини оголосили обов'язкову евакуацію. Влада ухвалила рішення про обов'язкову евакуацію родин з дітьми з населених пунктів, які постійно обстрілює рф.




06 грудня 2023
30-річний довгобуд: чому відкриття частини Подільського мосту в Києві не вирішує транспортну проблему
Днями у Києві нарешті відкрилась частина Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Втім, поки цією переправою через Дніпро, що будується вже 30 років, може користуватися лише спецтранспорт та мун...
01 грудня 2023
Цікаві місця Києва: Найглибша станція метро у світі, німецький квартал та своя "Китайська стіна"
Київ прекрасний для відвідин у будь-яку пору року, адже має свій неповторний колорит, який щороку приваблює сотні тисяч туристів з усього світу.
29 листопада 2023
Запуск аеропортів: Чи будуть безпечними польоти цивільної авіації під час війни
Останнім часом офіційні особи в Україні публічно заявляють про можливість відкриття деяких аеропортів та поновлення польотів цивільної авіації
24 листопада 2023
Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання
Останнім днями в Україні завершилося кілька гучних судових процесів над колаборантами. У Харкові довічне ув'язнення отримав місцевий чоловік, що в перші дні вторгнення навів російську ракету на будівл...