UA | RU
12 вересня 2023, 18:46

Росіяни вдарили з артилерії по будинках в Красногорівці та Авдіївці: є загиблі

Фото: pixabay.com

Російські війська сьогодні, 12 вересня, з артилерії обстріляли Красногорівку та Авдіївку в Донецькій області. Унаслідок обстрілу загинули двоє людей

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Офіс генерального прокурора.

Сьогодні під артилерійським вогнем окупантів опинилось місто Красногорівка.

Один зі 152-міліметрових снарядів влучив у приватний будинок, де мешкали 84-річна жінка та 71-річний чоловік - обидві людини загинули.

Ще одна жінка 70 років, яка останнім часом проживала з ними та допомагала по господарству, зазнала поранень - з опіками тіла і контузією її госпіталізовано.

"Крім того, отримали осколкові поранення й переломи ще двоє цивільних - 82-річна мати і 55-річна донька, яких ворожий обстріл застав на світанку у власній оселі в Авдіївці", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для надання невідкладної допомоги постраждалих доставлено до медичного закладу.

Серед наслідків атак армії РФ - пошкоджені житлові будинки і господарські споруди. Наразі розпочато досудові розслідування у кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни.

Раніше повідомлялось, що українські військові уразили російську базу безпілотників на тимчасово окупованій території Донецької області.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
У Києві за 500 доларів продавали "свободу від мобілізації" на місяць
23 червня 2026, 22:55
Прокуратура та ДБР розслідують незаконне утримання та побиття чоловіків у Миколаївському ТЦК
23 червня 2026, 22:54
У Дніпрі з солдата СЗЧ вимагали хабар за вплив на командира
23 червня 2026, 22:40
Масштабна ДТП на Хмельниччині: туристичний автобус "Київ — Бургас" злетів у кювет та перекинувся
23 червня 2026, 22:36
Авіаудар по Дружківці: росіяни понівечили 12 будинків, є поранений
23 червня 2026, 21:59
На Рівненщині рятувальники визволили пса з пастки
23 червня 2026, 21:47
На Харківщині прикордонники зірвали спробу окупантів форсувати річку
23 червня 2026, 21:00
Смерть 10-річного хлопчика в таборі "Olympic Village": у Чорногорії затримали колишню директорку
23 червня 2026, 20:58
Масований удар по Дніпропетровщині: є загиблі та десятки поранених
23 червня 2026, 20:36
У Балаклії правоохоронці "накрили" нелегальну торгівлю тютюном
23 червня 2026, 19:59