UA | RU
12 січня 2023, 14:36

Росіяни наступають на сході України: за тиждень сталося 355 бойових зіткнень

Фото: із відкритих джерел

На Бахмутському напрямку найбільш запеклі бої йдуть у районах Соледара, Парасковіївки, Бахмута та Кліщіївки. За тиждень на сході України сталося 355 бойових зіткнень

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України бригадний генерал Олексій Громов, передає RegioNews.

"На сході країни противник продовжує наступальні та штурмові дії уздовж усієї лінії бойового зіткнення. За тиждень на сході країни сталося 355 бойових зіткнень. За підтримки артилерії та авіації противник намагається розсікти, оточити та розгромити угруповання наших військ та вийти на адмінкордони Донецької області", - сказав Громов.

Ворог також веде неуспішний наступ на Авдіївському напрямку, намагається покращити тактичне становище на Новопавлівському та Куп'янському напрямках, а на Лиманському напрямі ворог веде активну оборону.

Про ситуацію у Соледарі на брифінгу також згадала заступник міністра оборони Ганна Маляр, яка сказала, що українські воїни продовжують тримати оборону, попри складні умови.

Вона заявила, що росіяни, намагаючись без успіху прорвати оборону ЗСУ, зазнають великих втрат.

Раніше ЗСУ повідомили, що на Бахмутському напрямку, і в районі Соледара зокрема, точаться найзапекліші бої. Ворог кидає в атаки найбоєздатніші підрозділи.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом
22 січня 2026
Він більше не працює на цвинтарі. Чи посадять політтехнолога Петрова
Історія із бронювальним працевлаштуванням Володимира Петрова на Національному військовому меморіальному кладовищі може вийти боком не тільки йому самому, а й владі
У Львові жінка стріляла по мікроавтобусу ТЦК: їй загрожує увʼязнення
05 лютого 2026, 11:59
У Києві – транспортний колапс: затори паралізували столицю та передмістя
05 лютого 2026, 11:50
У Нікополі знайшли тіло людини в закритій квартирі
05 лютого 2026, 11:45
На Прикарпатті викрили схему втечі до Румунії за 7000 доларів
05 лютого 2026, 11:42
Пожежа в столичному готелі: рятувальники евакуювали 57 людей
05 лютого 2026, 11:28
Сексуальне насильство над 9-річною: на Київщині оголосили підозру двоюрідному діду дитини
05 лютого 2026, 11:14
Сніг і крижаний дощ у більшості областях: дороги чистять майже 1000 одиниць спецтехніки
05 лютого 2026, 11:10
Смертельне зіткнення на Хмельниччині: на трасі не розминулися фургон та вантажівка
05 лютого 2026, 10:47
У Києві двоє чоловіків інсценували розбійний напад на тютюнову крамницю
05 лютого 2026, 10:42
На Одещині під час спроби втекти за кордон загинув 23-річний хлопець: прикордонника судитимуть
05 лютого 2026, 10:29