UA | RU
25 вересня 2022, 12:14

Росіяни ще у вересні знали "результати" псевдореферендумів — СБУ

Фото: з відкритих джерел

Російські окупанти на захоплених територіях заздалегідь "підбили підсумки" псевдореферендумів

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на дані СБУ та перехоплену розмову жителів окупованих територій.

"Нинішнє абсолютно незаконне "голосування", анонсоване загарбниками з 23 до 27 вересня, - просто для створення потрібної їм картинки на росТБ", - йдеться в повідомленні.

Служба безпеки оприлюднила розмови жителів тимчасово окупованих територій, які мають родичів у "керівництві "ЛДНР".

"Мені сестра подзвонила: у них друзі, ну їх, виходять, куми... Донька працює в міністерстві соціальної політики "ДНР". Вона все знає. Вона сказала: "Ще на початку вересня підписані були документи про входження "ДНР" в адміністративних кордонах Донецької та Луганській області, входженні їх до складу російської федерації". Все", - розповідає українка своїй знайомій, яка також перебуває у тимчасовій окупації.

Як повідомили у відомстві, жінки жаліються, що Росія просто знищує місцеве населення, фальсифікуючи результати умовного волевиявлення, вони наражають на смерть простих людей.

"Наші будуть це, Україна битиме, відбиватиме. А ці будуть говорити про те, що це територія Росії і теж готуватиме, і все. Ну хто доведе - хто, де голосував, скажи? Ніхто нічого не доведе. Людей не спитали, за людей все вирішили. Життя, долі покалічили, поламали", - каже співрозмовниця.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що у Мелітополі по квартирах ходять автоматники і примушують людей голосувати "правильно".


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook