UA | RU
22 вересня 2022, 17:04

Колаборанти у Маріуполі терміново шукають людей для проведення "референдуму", — Андрющенко

Фото з відкритих джерел

У Маріуполі самопроголошена "влада" терміново шукає людей за 100 тис. руб. зарплати для проведення псевдореферендуму, але поки їх немає. Військових розміщують у школах для забезпечення охорони "референдуму"

Про це 22 вересня у Теlegram повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, пише RegioNews.

"Підготовка до псевдореферендуму в Маріуполі. Що відомо на зараз. Комісії не сформовані. Окупаційні адміністрації в терміновому порядку шукають людей, які можуть бути залучені. Обдзвонюють всіх членів виборчих комісій при Україні всіх рівнів. Пропонують заробітну платню 100 тис. рублів. Але поки людей немає… Зі шкіл виселяють дітей. По школах розмістились російські військові у великій кількості нібито для забезпечення охорони "референдуму", — написав Андрющенко.

Він зазначив, що для проведення псевдореферендуму один з базових центрів знаходиться по вулиці Апатова, 9. Місцевій "владі" загарбники надали завдання до 21:00 сьогодні наповнити комісії та забезпечити їх навчання в головному офісі окупантів по вул. Громової, 63.

"Бюлетені ще не завезено, але наче вже в дорозі. Попередньо маріупольці без фільтрації до "референдуму" не допускаються. Таке собі волевиявлення", — додав радник мера.

Нагадаємо, під Маріуполем окупанти забрали всіх чоловіків і вивезли в Донецьк.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook