У Слов'янську посилили карантин
![](https://regionews.ua/static/img/3/4/3421_4_605x320.jpg)
На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Слов'янську прийнято рішення посилити обмежувальні заходи у зв'язку з погіршенням ситуації з COVID-19. Нові обмеження стосуються насамперед спорту і культури.
Як передає RegioNews, про це повідомляє "Слов'янськ Діловий".
У спортивних залах дозволяється тренуватися (з дотриманням усіх санітарних норм) тільки членам збірних команд обласного та республіканського рівня. Всім фітнес-клубам рекомендовано проводити заняття на відкритому повітрі.
Всіх городян зобов'язали носити захисні маски в громадських місцях. Порушників чекає штраф.
Наголошується, що Слов'янськ знаходиться в "помаранчевій" зоні.
Нагадаємо, в Україні за 5 квітня COVID-19 діагностували у 13 276 осіб, зафіксовано 430 летальних випадків.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)