UA | RU
31 березня 2021, 08:11

Бойовики ігнорують режим "тиші" на Донбасі: зафіксовано 8 порушень за добу

Бойових втрат серед особового складу Об’єднаних сил внаслідок ворожих обстрілів немає
Бойових втрат серед особового складу Об’єднаних сил внаслідок ворожих обстрілів немає
Фото: з відкритих джерел

Протягом минулої доби, 30 березня, в районі проведення операції Об'єднаних сил було зафіксовано 8 порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації, з яких 7 обстрілів та 1 факт інженерного обладнання позицій.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на штаб ООС.

Зокрема, поблизу Авдіївки та Пісків, російсько-окупаційні війська здійснили обстріли позицій українських захисників, використовуючи протитанкові гранатомети, а у передмісті Широкиного - великокаліберні кулемети.

Неподалік населених пунктів Причепилівка та Троїцьке окупанти відкривали вогонь зі стрілецької зброї. Поблизу Павлополя російсько-окупаційні війська проводили інженерне обладнання своїх позицій.

Дії російських окупантів вкотре підтверджують те, що ворог цілеспрямовано порушує режим припинення вогню та не бажає дотримуватись існуючих домовленостей", - йдеться у повідомленні.

Від початку поточної доби, 31 березня, порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.

Нагадаємо, добою раніше було зафіксовано 7 порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ, з яких 6 обстрілів та 1 факт інженерного обладнання позицій.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
15 липня 2026
"Самопоміч" замість "Свободи": як змінюється влада на Тернопільщині
У Тернопільській області починає формуватися влада із "Самопомочі", яка змінює "Свободу"
13 липня 2026
"Я така сама людина!": з якими труднощами тяжкопоранені ветерани стикаються в мирному житті
Відсутність уваги з боку органів влади, недостатня пенсія та нерозуміння з боку громадськості. Ветерани, які отримали інвалідність на фронті, розповіли про особливості їх адаптації до цивільного життя
09 липня 2026
Бунт проти ТЦК у Львові. Чим загрожують Україні подібні протести
Радикалізація українського суспільства і, у відповідь, силових структур може призвести до того, що демократичну Україну знищить не Кремль, а самі українці, як прості громадяни, так і обрана ними влада
01 липня 2026
Корупційний марафон. Що відомо про нові справи НАБУ проти нардепів від "Слуги народу"
Верховна Рада IX скликання увійде в історію великою кількістю корупційних скандалів та кримінальних справ
Мільйони готівки та арсенал зброї: у Запоріжжі знешкодили угруповання на чолі з кримінальним авторитетом
22 липня 2026, 16:58
Обкрадав продуктові магазини: у Дніпрі викрили серійного злодія
22 липня 2026, 16:47
У Львові чоловік викинув собаку з вікна
22 липня 2026, 16:40
На Херсонщині заочно засудили окупаційного "поліціянта"
22 липня 2026, 16:37
У Києві викрили схему мільйонного розкрадання на антидроновому захисті
22 липня 2026, 16:25
У Києві наркоторговця засудили до 9 років за ґратами
22 липня 2026, 15:57
На Рівненщині у ДТП зіткнулися електровелосипед і мотоцикл: обоє водіїв у лікарні
22 липня 2026, 15:49
ДТП на Заболотного у Києві: рух транспорту в бік Столичного шосе суттєво ускладнено
22 липня 2026, 15:37
На Закарпатті військовий СЗЧ виявився наркокур'єром
22 липня 2026, 14:55
За російську музику в закладах можуть штрафувати до 170 тисяч гривень
22 липня 2026, 14:37