UA | RU
23 лютого 2021, 08:31

Загострення на Донбасі: в ООС заявляють про 2 вбитих та 3 ранених військовослужбовців

Бойовики гатили з усіх видів озброєння
Бойовики гатили з усіх видів озброєння
Фото: з відкритих джерел

Протягом минулої доби, 22 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано одинадцять порушень режиму припинення вогню.

Про це повідомляє штаб Операції об'єднаних сил, передає RegioNews.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід", поблизу населеного пункту Авдіївка збройні формування РФ відкривали вогонь в бік українських позицій з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

Внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець загинув, ще один воїн - отримав осколкові поранення", - йдеться у повідомленні.

Неподалік Водяного, що на Приазов’ї, російсько-окупаційні війська вели прицільний вогонь з мінометів 82-го калібру, гранатометів різних систем, а також великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. На цьому ж напрямку ворог здійснив дистанційне мінування місцевості в напрямку українських позицій за допомогою ПОМ-2, використавши при цьому близько двох десятків мін.

В передмісті Мар’їнки противник відкривав неприцільний вогонь з ручного протитанкового гранатомета, а біля Первомайського - зі стрілецької зброї.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ", збройні формування РФ вели прицільний вогонь по українських позиціях з автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї поблизу Південного.

Внаслідок обстрілу отримав поранення один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил. Воїну оперативно надано медичну допомогу та доправлено до лікувального закладу", - повідомили у штабі.

Від початку поточної доби, 23 лютого, було зафіксовано три порушення режиму припинення вогню. Так, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ", неподалік населеного пункту Зайцеве, російсько-окупаційні війська стріляли з мінометів 82-го калібру та станкових протитанкових гранатометів.

Внаслідок обстрілу один військовослужбовець загинув, ще один воїн - отримав осколкові поранення.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" поблизу Красногорівки збройні формування РФ відкривали вогонь з мінометів 120-го калібру, а в передмісті Авдіївки - зі станкових протитанкових гранатометів.

Нагадаємо, добою раніше було зафіксовано п'ять випадків порушення режиму припинення вогню.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
220 гектарів державного лісу за 2,5 млрд: на Закарпатті викрили схему "дачі Медведчука"
19 червня 2026, 16:59
Зґвалтував 13-річну дівчинку: на Харківщині судитимуть 19-річного родича
19 червня 2026, 16:47
На Чернігівщині адвокат за хабарі прикривав схеми для ухилянтів
19 червня 2026, 16:30
Катувала власну доньку з перших тижнів життя: у Харкові судитимуть 22-річну матір
19 червня 2026, 16:20
Суд засудив ґвалтівника трьох падчерок до довічного ув’язнення
19 червня 2026, 15:59
81 тисяча доларів за "вирішення питань": на вимаганні хабаря затримано адвоката
19 червня 2026, 15:44
Українські прикордонники рознесли укриття росіян на Харківщині
19 червня 2026, 15:15
На Дніпропетровщині вандали практично розтрощили пам'ятну плиту невідомому солдату
19 червня 2026, 14:35
На Одещині прикордонники затримали екіпірованих киян, які проривалися до Молдови
19 червня 2026, 14:25
Невдалий штурм РФ на Запоріжжі: ЗСУ знищили десятки окупантів і техніки
19 червня 2026, 14:11