UA | RU
01 серпня 2025, 14:39

В одному з міст Дніпропетровщини скоротили час комендантської години

фото: ілюстративне

У місті Самар з 1 серпня 2025 року змінюється час комендантської години

Про це йдеться в розпорядженні Самарівської районної військової адміністрації, передає RegioNews.

Як повідомляють у відомстві, відтепер обмеження діятиме з опівночі до 5:00 ранку. Раніше пересування містом заборонялося вже з 23:00. Таким чином, мешканці отримали додаткову годину для вільного перебування поза домівкою у вечірній час.

З 1 серпня у Самарі діятиме новий час комендантської години

Правоохоронці нагадують, що під час комендантської години заборонено перебувати на вулицях без спеціальної перепустки. За порушення передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Місцевим мешканцям додали годину для пересування містом увечері

Місцева влада закликає громадян дотримуватися встановлених правил задля безпеки та порядку в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, на Тернопільщині у комендантську годину поліцейські зупинили водійку Citroёn з підробленими документами. Під час перевірки стало відомо, що документів водійки у відповідних базах немає, що може свідчити про ймовірну підробку.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
На Полтавщині на укриттях для дітей "нагріли" 19 мільйонів
25 червня 2026, 20:10
Схема на 1,65 млн доларів: столичного комунальника та його спільника відправили до СІЗО
25 червня 2026, 19:55
У Києві підозрюють комунальників та підрядника у розтраті понад 800 тис. грн
25 червня 2026, 19:25
СБУ вдарила по двох нафтопереробних заводах в РФ
25 червня 2026, 19:20
Палив авто військових на замовлення ворога: на Сумщині затримали підпалювача
25 червня 2026, 18:59
У Харкові п'ятьох посадовців підозрюють у привласненні 3,3 млн грн бюджетних коштів
25 червня 2026, 18:50
На Донеччині російський FPV-дрон влучив у цивільне авто, є поранений
25 червня 2026, 18:22
На Харківщині поліція викрила серійного крадія
25 червня 2026, 17:58
Затор на шляху до Гостомельського шосе: на вулиці Міській заблоковано рух через аварію
25 червня 2026, 17:45
У Кропивницькому з колодязя врятували пару борсуків, які чекають на потомство
25 червня 2026, 17:19