UA | RU
17 липня 2025, 01:05

Дитина не його: у Дніпрі чоловік провів ДНК-тест та звинуватив дружину у шахрайстві

Ілюстративне фото

Кілька років дніпрянин чесно сплачував аліменти на доньку. Проте в результаті він виявився не біологічним батьком дитини

Про це повідомляє "Відомо", передає RegioNews.

У Дніпрі скасували зобовʼязання чоловіка платити аліменти. Майже два роки він платив на дівчинку матеріальну допомогу матері дитини. Загалом це понад 127 тисяч гривень.

Понад 9 років подружжя було разом. У березні 2021 року вони розлучились, і чоловік почав платити аліменти після того, як колишня дружина добилась цього через суд. Щомісяця він платив по 6 тисяч гривень.

Пізніше чоловік щось запідозрив і вирішив провести генетичну експертизу. ДНК-тест показав, що він не є біологічним батьком дитини. Потім він ініціював юридичну процедуру виключення даних про нього з актового запису про народження дитини та змінив дівчинці імʼя по батькові.

Відомо, що чоловік також подав до правоохоронних органів заяву, звинувативши колишню дружину в шахрайстві.

Нагадаємо, що в Україні аліменти сплачують на неповнолітніх дітей, а також на тих, хто продовжує навчання (до 23 років). Мінімально гарантований розмір аліментів на одну дитину становить 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
В Україні змінились правила бронювання від військової служби: що треба знати
27 червня 2026, 21:00
В Україні з 1 липня змінюються тарифи на воду: скільки треба буде платити
27 червня 2026, 20:30
Росіяни накрили вогнем Дніпропетровщину: загинув чоловік
27 червня 2026, 20:15
На Львівщині у чоловіка після мобілізації виявили пухлину: чому його не звільнили від служби
27 червня 2026, 19:55
В Україні мобілізували священника: що вирішив суд
27 червня 2026, 19:30
На Житомирщині військовий вдарив поліцейського біля ТЦК, куди забрали його сина
27 червня 2026, 18:55
Смертельна ДТП у Києві: 18-річний мотоцикліст влетів у пішохода
27 червня 2026, 18:25
На Дніпропетровщині поліцейські під дронами намагалися врятувати смертельно поранену жінку
27 червня 2026, 17:55
Українські військові рознесли російські БК
27 червня 2026, 17:25
На Рівненщині жінка орендувала в аферистів неіснуючий будинок
27 червня 2026, 16:40