Шахраї із Дніпропетровщини ошукали майже 100 людей, котрі збирали кошти для військових
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5822_605x320.jpg)
У Дніпропетровській області судитимуть групу осіб за підозрою у тому, що вони ошукували людей, котрі організовували збір коштів на допомогу армії
Про це повідомили в обласній прокуратурі, передає RegioNews.
За даними правоохоронців, підозрювані – жителі Кам’янського району. Вони знаходили у соцмережах інформацію про збори на допомогу та лікування військових та писали організаторам, представляючись волонтерами міжнародних організацій та пропонуючи фінансову допомогу.
"Потім під виглядом конвертування коштів вони отримували доступ до онлайн-банкінгу потерпілих та привласнювали гроші", - розповіли у прокуратурі.
Загалом, як зазначають правоохоронці, псевдоволонтери ошукали майже 100 людей з різних регіонів України. Сума збитків становить 1,3 млн грн.
У підозрюваних під час обшуків вилучили мобільні телефони, 300 сім-карток, комп’ютери, ноутбуки, електронні накопичувачі інформації, банківські картки, майже 800 тис. грн тощо.
Наразі фігуранти перебувають під вартою.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Чернігівщині 25-річний чоловік вигадав шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян під виглядом термінових зборів на потреби нібито військового, який служить в ЗСУ. Його затримала поліція.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)