UA | RU
24 жовтня 2023, 14:03

Чиновницю Криворізької міськради викрили на махінаціях з продуктами для гуманітарних наборів

фото: поліція

Поліцейські викрили посадовицю Криворізької міської ради на махінаціях при закупівлі продуктів для гуманітарних наборів. Зловживаючи службовим становищем, завідуюча сектору державних закупівель витратила понад 1,7 мільйона гривень з міського бюджету

Про це йдеться у повідомленні поліції Дніпропетровської області, передає RegioNews.

Правоохоронці встановили, що жінка з метою отримання неправомірної вигоди на користь третьої особи здійснювала процедуру закупівлі гуманітарних наборів, а саме соняшникової олії за значно завищеними цінами.

"Від протиправних дій постраждали громадяни, які через війну залишили свої домівки та сподівались на отримання допомоги від держави", - наголошують у поліції.

На підставі зібраних доказів, 20 жовтня слідчим під процесуальним керівництвом Криворізької південної окружної прокуратури фігурантці повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Наразі вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Нагадаємо, раніше у Дніпропетровській області чоловіка змусили повернути державі 30 000 грн, які він отримав як переселенець. Він оформив допомогу, проте через місяць повернувся назад.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00