У Чернігові ліквідували схему ухилення від мобілізації: організатор вербував жінок з інвалідністю для укладання фіктивних шлюбів
![](https://regionews.ua/static/img/t/h/thumb_236420_800_600_0_0_auto_605x320.jpg)
Правоохоронці викрили жителя Чернігова, який вербував жінок з інвалідністю для укладення фіктивних шлюбів з військовозобов’язаними чоловіками для ухилення від мобілізації
Про це повідомляє пресслужба поліції, передає RegioNews.
Міграційна поліція отримала інформацію про те, що 40-річний місцевий житель підшукує та вербує жінок з інвалідністю, які опинилися у скрутному матеріальному становищі.
Встановлено, що ділок спробував завербувати місцеву мешканку з інвалідністю та запропонував їй 40 тисяч гривень винагороди за укладення фіктивного шлюбу з військовозобов’язаним чоловіком, який прагне отримати відстрочку від мобілізації у зв’язку з утриманням дружини з інвалідністю.
Зловмисника затримали під час передачі частини "винагороди" завербованій жінці.
Затриманому оголосили підозру за ч. 1 ст. 149 КК України (торгівля людьми). Йому загрожує від 3 до 8 років вʼязниці.
Поліцейські встановлюють ролі інших учасників злочинної схеми.
Наагдаємо, раніше СБУ нейтралізувала ще три схеми ухилення від мобілізації та незаконного виїзду за кордон чоловіків призовного віку. У різних регіонах України затримали організаторів каналів втечі.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)