UA | RU
20 жовтня 2022, 19:25

Суд відправив на 10 років до в'язниці зрадницю, яка "наводила" ворожі ракети на Черкаси

Фото з відкритих джерел

За матеріалами СБУ до 10 років ув’язнення засуджено держзрадницю, яка передавала ворогу місця дислокації та переміщення підрозділів ЗСУ на території Черкащини

Про це йдеться у повідомленні СБУ, передає RegioNews.

Особливу "увагу" зрадниця звертала на локації укріпрайонів, фортифікаційних будівель та зосередження військової техніки Сил оборони.

У березні цього року співробітники Служби безпеки затримали зловмисницю на спробі передачі агресорам розвідданих.

За даними слідства, затриманою виявилась мешканка обласного центру, яка з початку повномасштабного вторгнення збирала інформацію, фотографувала українські оборонні об’єкти, робила їх опис та передавала до РФ відповідні матеріали через месенджер Viber.

Отриману інформацію загарбники використовували для підготовки ракетних ударів по території регіону.

Крім того, ворожа поплічниця "розганяла" через інтернет пропагандистські дописи на підтримку збройної агресії проти України та зміни її територіальних меж.

На підставі зібраних слідчими СБУ доказів суд визнав затриману винною за: ч. 2 ст. 111 (Державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану); ч. 2 ст. 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Черкасах засудили до 10 років в'язниці коригувальника обстрілів міста.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
21 квітня 2026
"Забуті" державою. Як працює соцдопомога біля лінії фронту
Соціальна допомога в Україні багато в чому тримається на людському факторі. Яскравий приклад – робота соціальних робітників. Багато з цих людей, попри низькі зарплати і щоденні ризики обстрілів, продо...