Депутат Чернівецької облради не повернувся з закордонного відрядження
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6602_605x320.jpg)
Депутат Чернівецької обласної ради та начальник відділу з питань міжнародних зв’язків Олексій Волощук не повернувся в Україну після відрядження до Румунії
Про це повідомили на сторінці обласної ради у Facebook, передає RegioNews.
Як зазначається, 31 травня Волощук поїхав до Румунії у складі офіційної делегації. У встановлений термін до України він не повернувся та на роботі не з’явився.
Волощука звільнили з посади, а про інцидент повідомили правоохоронні органи.
"Коли ми перебували за кордоном на запрошення, у відрядженні, то від нього поступив дзвінок, що в нього інсульт і він в лікарні. Це все, що я можу сказати", – зазначив в коментарі "Суспільне.Чернівці" заступник голови Чернівецької облради Микола Гуйтор, який також був у складі делегації.
Олексій Волощук працював начальником відділу з питань міжнародних зв'язків та транскордонного співробітництва облради. Був викладачем Чернівецького національного університету. За даними руху "Чесно", у 2020 році він балотувався до Чернівецької міської та обласної рад від партії "Слуга народу". Однак став депутатом лише у березні 2023 року, коли замінив Олексія Грушка, який склав повноваження за власним бажанням.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що чиновник Черкаської міськради замість відрядження до Німеччини поїхав на відпочинок в Азію.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)