У Чернівцях затримали ексчиновницю, яка за 4000 доларів пообіцяла вплинути на рішення ВЛК
![](https://regionews.ua/static/img/6/1/610__1__605x320.jpg)
Підозру отримала 31-річна експосадовиця міської ради на Буковині за отримання хабара за обіцянку вплинути на рішення лікарських комісії
Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону, інформує RegioNews.
Колишня чиновниця у січні цього року пообіцяла військовозобов’язаному із вродженою вадою серця допомогти з оформленням II групи інвалідності. При цьому, користуючись владним авторитетом та нібито дружніми взаєминами з членами медичних установ та ВЛК, зобов’язувалась вплинути на їх рішення.
Встановлено, що з метою "вирішення питання” вона висунула чоловіку вимогу – 4000 доларів за виготовлення довідки, яка звільнить його від призову за мобілізацією. Гроші погодилася отримати частинами.
Затримали жінку під час передачі вже готової довідки медико-соціальної експертизи одного із лікувальних закладів з іншої області та отримання другої частини хабара в 3500 доларів.
Зловмисницю взяли під варту з правом внесення застави. Перевіряється причетність до злочину інших осіб.
Нагадаємо, раніше на Тернопільщині викрили членів ВЛК, які підробили висновок військовозобов’язаному.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)