UA | RU
09 грудня 2022, 21:35

У Чернівцях з'явився Музей науки

Фото: Чернівецька обласна рада

У Чернівцях відкрили Музей науки, в якому представлені близько сотні експонатів

Про це у Facebook повідомила Чернівецька обласна рада, передає RegioNews.

"У Чернівцях відкрили другий в Україні Музей науки Малої академії наук НАНУ. Музей відкрили на базі Буковинської малої академії наук учнівської молоді. Там представлено близько сотні експонатів", - повідомляє обласна рада.

Тут зауважили, що для дослідницьких експериментів музей пропонуватиме маленьким відвідувачам понад 80 експонатів, з якими можна інтерактивно взаємодіяти.

"Пів сотні із них привезли з Києва, ще 30 – із Музею цікавої науки з Одеси. Також найбільша міжнародна музейна асоціація Ecsite передала експозицію "Оптичні ілюзії" з німецького музею "Технозеум", що в місті Мангайм. Завдяки їй відвідувачі зможуть зрозуміти особливості кімнати Еймса, подивитися крізь дзеркальний лабіринт чи пізнати принципи роботи калейдоскопа", – зазначають в обласній раді.

Тут запевняють, що це лише перший етап роботи.

"Надалі ми плануємо активно розвивати Музей науки, зокрема створити декілька наукових лабораторій, майстерень, бізнес-інкубатор, відкрити школу стартапів", – наголосив президент Малої академії наук Станіслав Довгий.

Зазначається, що Музей науки відкрили у ТРЦ "Панорама", що на вулиці Хотинській у Чернівцях. Одночасно Музей може умісити до 70 відвідувачів. Перші місяці вхід тут буде безкоштовним.

Упродовж зимового періоду Музей науки працюватиме 3-4 години на день. За бажанням освітян, тут навіть можна буде проводити уроки фізики чи хімії.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Буковині у школярів канікули триватимуть місяць.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram