UA | RU
12 листопада 2022, 15:47

СБУ затримала ворожого агітатора, який працював на пропагандиста Соловйова

Фото: СБУ

Служба безпеки України затримала російського агента, який особисто спілкувався з кремлівським пропагандистом Соловйовим та поширював деструктивні матеріали

Про це йдеться у повідомленні пресслужби СБУ, повідомляє RegioNews.

Так, агітатор з Буковини поширював дезінформацію про внутрішню обстановку в регіоні та дискредитував Сили оборони України. Серед його найпоширеніших "вкидів" – дописи в забороненій соцмережі "Вконтакте" про нібито загострення суспільно-політичної ситуації в західній Україні через війну з РФ.

Кіберфахівці СБУ встановили, що агітатор також "розганяв" брехню про діяльність державних органів влади, підрозділів українських військ та волонтерських організацій. Серед адресатів цієї фейкової інформації був особисто кремлівський пропагандист Володимир Соловйов.

"Саме йому агітатор допомагав формувати деструктивний контент для подальшого оприлюднення у провокаційних сюжетах і "ток-шоу" на телеканалі "Россия 1". За це поплічник агресора сподівався отримати громадянство рф та оселитися в одному з населених пунктів Підмосков’я", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що зловмисником виявився екс-адвокат з Чернівецької області. Після початку повномасштабного вторгнення він активно закликав у соцмережах до підтримки окупантів, а також виправдовував їхні воєнні злочини.

Таким чином він потрапив у поле зору представників кремлівських інформресурсів і розпочав з ними "співпрацювати" на шкоду державній безпеці України. Для спілкування з ними використовував месенджери та анонімні Телеграм-канали країни-агресора.

Нагадаємо, раніше СБУ ліквідувала ботоферму рф, яка щодня створювала понад 500 акаунтів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
09 липня 2026
Бунт проти ТЦК у Львові. Чим загрожують Україні подібні протести
Радикалізація українського суспільства і, у відповідь, силових структур може призвести до того, що демократичну Україну знищить не Кремль, а самі українці, як прості громадяни, так і обрана ними влада
01 липня 2026
Корупційний марафон. Що відомо про нові справи НАБУ проти нардепів від "Слуги народу"
Верховна Рада IX скликання увійде в історію великою кількістю корупційних скандалів та кримінальних справ
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
Львівські рятувальники зняли з дерева жінку, яка полізла рятувати свого кота
12 липня 2026, 18:50
Наслідки обстрілу Вишневого: в "Укроборонпромі" розпочалися кадрові ротації через недбалість
12 липня 2026, 18:18
Жорстокий конфлікт підлітків у Бродах: поліція розслідує факти знущань над дівчиною
12 липня 2026, 17:52
Українські дрони вдарили по секретній базі росіян на Донеччині
12 липня 2026, 17:32
Дроновий терор у Нікополі: окупанти атакували місто, четверо людей поранено
12 липня 2026, 16:55
Росіяни атакували пожежну частину на Харківщині: поранено трьох рятувальників
12 липня 2026, 16:31
У Білій Церкві чоловік влаштував стрілянину: постраждав 18-річний хлопець
12 липня 2026, 15:58
На трасі Київ – Чоп легковик влетів в автобус із пасажирами
12 липня 2026, 15:32
Президент анонсував зміну керівників у Кабміні та правоохоронних структурах
12 липня 2026, 14:59
У Херсоні російський дрон атакував зупинку громадського транспорту, є постраждалі
12 липня 2026, 14:12