UA | RU
24 лютого 2020, 11:50 32

Президент призначив нових голів райдержадміністрацій

Сьогодні, 24 лютого, президент Володимир Зеленський призначив низку голів райдержадміністрацій в Чернівецькій, Хмельницькій, Кіровоградській областях
Сьогодні, 24 лютого, президент Володимир Зеленський призначив низку голів райдержадміністрацій в Чернівецькій, Хмельницькій, Кіровоградській областях

Про це пише RegioNews з посиланням на офіційний сайт президента України.

Зокрема:
ЧОРНЕЯ Михайла Васильовича призначили головою Вижницької районної державної адміністрації Чернівецької області. -

ВЕКЛИЧА Івана Вікторовича - головою Глибоцької районної державної адміністрації Чернівецької області.

БАЛІНОВА Дмитра Миколайовича - головою Сторожинецької районної державної адміністрації Чернівецької області.

ЗАГОРУЙКА Юрія Миколайовича - головою Білогірської районної державної адміністрації Хмельницької області.

AHTOНEHKA Олександра Миколайовича - головою Новгородківської районної державної адміністрації Кіровоградської області.

Довідка: Михайло Чорней народився в місті Углеуральськ, Російської Федерації, член Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутат Чернівецької облради.

У декларації Чорнея – квартира у Чернівцях на 87 кв.м, квартира і житловий будинок на понад 100 кв.м.у Вижниці, ресторан, господарські приміщення на дві тисячі кв.м і дві земельні ділянки загальною площею понад 13 тисяч кв.м. Також голова Вижницької РДА володіє недобудованим бізнес-центром у Вижниці майже на 500 кв.м. Крім того, Михайло Чорней задекларував 13 вантажних та два легкових автомобілі, заробив більше мільйона гривень доходу від підприємницької діяльності та пенсії.

Іван Веклич – юрист, 33 роки. 2010 року завершив навчання у Національній академії прокуратури України. Вільно володіє англійською мовою. Депутат Глибоцької селищної ради (2015-2020). Із 2019 року – фізична особа-підприємець.

Дмитро Балінов – інженер телекомунікацій, 33 роки. Депутат Сторожинецької міської ради VІІ скликання (2016-2020). Останнє місце роботи – редактор районного інформаційного порталу "Сторожинець-інфо", директор ТОВ "Сторожинець-медіа".

Загоруйко Юрій Миколайович. Офіційно проживає у Білогір’ї. Інформація про місце роботи відсутня. Отримав 66 тисяч 824 грн пенсії. Офіційно не володіє жодними корпоративними правами. Раніше був депутатом Білогірської селищної ради.

Антоненко Олександр Миколайович є власником будинку в Новоукраїнці. Його дружина - Антоненко Олена Станіславівна, є співвласницею земельної ділянки і будинку у Кропивницькому.

За даними декларації працював у приватному підприємстві "ДМ-99" - будівельній фірмі з Компаніївки. Згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб наразі він є підписантом у цьому підприємстві.


Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Лисенко Олександр
Міський голова Сум
Надал Сергій
Міський голова Тернополя
Буряк Володимир
Міський голова Запоріжжя
Всі досьє »