UA | RU
20 лютого 2020, 14:17 8

Підозрюваний у хабарництві голова Чернівецької облради витратив понад два мільйони на подорожі

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян упродовж 2019 року витратив на покупки будівельних матеріалів, послуг і закордонні подорожі майже 3,4 млн грн
Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян упродовж 2019 року витратив на покупки будівельних матеріалів, послуг і закордонні подорожі майже 3,4 млн грн

Про це пише, RegioNews, свідчать дані, оприлюднені в електронній декларації посадовця, яку він опублікував учора на сайті НАЗК.

Іван Мунтян торік придбавав декоративний камінь і плитку, а також оплачував послуги майстрів, які добудовували хату в селі Кам’янка Глибоцького району.
Також чиновник задекларував подорожі родини до Румунії (720 тисяч грн.) та Сполучених штатів Америки (936 тисяч грн).

Згідно з декларацією, Мунтян і його дружина володіють земельними ділянками у Чернівецькій області загальною площею 68,2 тисяч кв. м, будинком на 650 кв.м і будинком відпочинку площею 500 кв.м. Подружжя має три дорогі іномарки, чоловічий наручний годинником Perrelet (корпус - рожеве золото, чорний шкіряний ремінець), каблучку з дрібним коштовним камінням і дві шуби.

Також дружина Мунтяна володіє корпоративними правами у підприємствах "Науково-виробниче підприємство МІМ" та "Товариство з додатковою відповідальністю Глибоцький міжрайагропостачсервіс".

Зарплата Мунтяна за минулий рік становить 787,9 тисяч грн,дохід дружини від підприємницької діяльності – 165 тисяч грн.

Посадовець у своїй декларації зазначив, що тримає в готівці 200 тисяч грн, 18 тисяч доларів, 9 тисяч євро. Його дружина задекларувала 312 тисяч грн, 22 тисячі доларів і 10 тисяч євро.

Порівняно з 2018-м, Мунтян істотно збіднів. Тоді він зберігав у готівці 1,05 млн грн, 87 тисяч доларів, 51 тисячу євро. Дружина посадовця тоді задекларувала 1,7 млн грн готівки, 110 тисяч доларів та 47 тисяч євро.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews