UA | RU
20 лютого 2020, 14:17

Підозрюваний у хабарництві голова Чернівецької облради витратив понад два мільйони на подорожі

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян упродовж 2019 року витратив на покупки будівельних матеріалів, послуг і закордонні подорожі майже 3,4 млн грн
Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян упродовж 2019 року витратив на покупки будівельних матеріалів, послуг і закордонні подорожі майже 3,4 млн грн

Про це пише, RegioNews, свідчать дані, оприлюднені в електронній декларації посадовця, яку він опублікував учора на сайті НАЗК.

Іван Мунтян торік придбавав декоративний камінь і плитку, а також оплачував послуги майстрів, які добудовували хату в селі Кам’янка Глибоцького району.
Також чиновник задекларував подорожі родини до Румунії (720 тисяч грн.) та Сполучених штатів Америки (936 тисяч грн).

Згідно з декларацією, Мунтян і його дружина володіють земельними ділянками у Чернівецькій області загальною площею 68,2 тисяч кв. м, будинком на 650 кв.м і будинком відпочинку площею 500 кв.м. Подружжя має три дорогі іномарки, чоловічий наручний годинником Perrelet (корпус - рожеве золото, чорний шкіряний ремінець), каблучку з дрібним коштовним камінням і дві шуби.

Також дружина Мунтяна володіє корпоративними правами у підприємствах "Науково-виробниче підприємство МІМ" та "Товариство з додатковою відповідальністю Глибоцький міжрайагропостачсервіс".

Зарплата Мунтяна за минулий рік становить 787,9 тисяч грн,дохід дружини від підприємницької діяльності – 165 тисяч грн.

Посадовець у своїй декларації зазначив, що тримає в готівці 200 тисяч грн, 18 тисяч доларів, 9 тисяч євро. Його дружина задекларувала 312 тисяч грн, 22 тисячі доларів і 10 тисяч євро.

Порівняно з 2018-м, Мунтян істотно збіднів. Тоді він зберігав у готівці 1,05 млн грн, 87 тисяч доларів, 51 тисячу євро. Дружина посадовця тоді задекларувала 1,7 млн грн готівки, 110 тисяч доларів та 47 тисяч євро.
29 вересня 2023
Вихідні у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді: гастротури, величні замки та палаци, а також музей-тюрма
Якщо літо — час відпусток та досить тривалих подорожей, то осінь спонукає поїхати у нове для себе місто, щоб трохи перезавантажитися.
29 вересня 2023
Скандальна заява Корнієнка: чому Україна вже перейшла до "президентської держави"
Навколо "Слуги народу" і Президента розгорілася нова жвава дискусія з присмаком скандалу. Поштовхом до неї стали слова першого віцеспікера та одного з лідерів президентської партії Олександра Корнієнк...
28 вересня 2023
Кадрові призначення в Міноборони: ким Умєров замінив Маляр та інших заступників Резнікова
Новий міністр оборони України Рустем Умєров почав формувати свою команду. Кабмін уже призначив йому трьох заступників – Юрія Джигира, Наталію Калмикову та Катерину Черногоренко. Ці призначення – лише ...
27 вересня 2023
Недороблена деколонізація. Де в Україні досі залишаються російсько-комуністичні пам’ятники
В Україні ще у 2015 році набув чинності так званий закон про декомунізацію, але досі у різних містах та селах є вулиці, названі на честь радянських діячів.

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram