UA | RU
11 лютого 2020, 17:58 13

У Чернівцях подорожчає проїзд у тролейбусах

Із 1 березня у Чернівцях вартість проїзду у міському електротранспорті зміниться. Для економії краще розраховуватися картками або ж придбати проїзний квиток.
Із 1 березня у Чернівцях вартість проїзду у міському електротранспорті зміниться. Для економії краще розраховуватися картками або ж придбати проїзний квиток.

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на Чернівецьку міську раду.

Вартість однієї поїздки у міському електротранспорті з 1 березня становитиме 5 гривень. Студенти сплачуватимуть три гривні, а школярі упродовж усього року – одну.

Розмір вартості проїзду у тролейбусах у нічний час з 23.00 до 05.00 становитиме 10 гривень. Пільги на проїзд у нічний час – з 23.00 до 05.00 не діятимуть для жодної категорії громадян.

Вартість місячного проїзного квитка в міському електричному транспорті становитиме 240 гривень. При безготівкову розрахунку за проїзд у міському електричному транспорті банківською, транспортною, «Карткою чернівчанина» тощо вартість проїзду становитиме 4 гривні.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради, взявши до уваги висновок департаменту розвитку міської ради щодо економічного обґрунтування розміру тарифу на послуги з перевезення пасажирів міським електричним транспортом, розрахункові матеріали комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» та рішення комісії з питань тарифної політики в житлово-комунальній сфері Чернівців.

Перевезення громадян пільгових категорій здійснюватиметься без обмежень на підставі укладених договорів з Департаментом праці та соціального захисту населення міської ради. З 1 жовтня 2020 року перевезення здійснюватиметься за наявності у пасажира пільгової категорії «Картки чернівчанина» для проведення безготівкового розрахунку. Пільги на проїзд для студентів, учнів професійно-технічних навчальних закладів, учнів шкіл з 1 жовтня 2020 року діятимуть при безготівковій оплаті банківською або транспортною карткою за наявності студентського або учнівського квитка.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Райкович Андрій
Міський голова Кропивницького
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »