UA | RU
Кирило Сазонов політолог, військовослужбовець ЗСУ info@regionews.ua
26 липня 2023, 20:56

Для СБУ немає недоторканих: епоха "службових відряджень" на Мальдівах скінчилась

СБУ провела обшуки у нардепа Арістова, який відпочивав на Мальдівах під виглядом «службового відрядження». Паспорт з відповідною відміткою Служба вилучила під час обшуку. До когось не дійшло, що зараз для Служби нема недоторканих? Ну звикайте. Спецслужба воюючої країни працює так. Був депутат від ЕС, потім від ОПЗЖ, зараз від Слуг
СБУ провела обшуки у нардепа Арістова, який відпочивав на Мальдівах під виглядом «службового відрядження». Паспорт з відповідною відміткою Служба вилучила під час обшуку. До когось не дійшло, що зараз для Служби нема недоторканих? Ну звикайте. Спецслужба воюючої країни працює так. Був депутат від ЕС, потім від ОПЗЖ, зараз від Слуг

Президент Зеленський у своєму останньому звернені казав, що відпочинок чиновників на пляжі під час війни викликає у людей лють.

У випадку з Арістовим крім політичних наслідків, наступлять і наслідки кримінальні за підробку документів. Це справедливо? Так. Питання? Відсутні.

Голова СБУ Малюк у всіх інтерв’ю підкреслює, що Служба рівновіддалена від будь-яких політичних розборок і буде карати порушників незалежно від їх політичної приналежності. Практика підтверджує ці слова.

Арістов займає важливу посаду в одному з ключових для війни комітетів Ради. Має доступ до держтаємниці. Тому СБУ перевірить з ким нардеп мав зустрічі під час закордонних візитів. Все, повертаєтесь у реальність. Або ти живеш війною, яку веде наша держава, або не лізь на будь-які посади.

Мальдіви це круто. Поїдемо після перемоги. До кого не дійшло – будуть пояснювати працівники Служби.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
 
Підписуйтесь на RegioNews
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом
У Рівненській області внаслідок атаки РФ пошкоджено багатоквартирний будинок
07 лютого 2026, 10:05
На Волині через російський обстріл спалахнула пожежа на об’єкті інфраструктури
07 лютого 2026, 09:56
В Україні запровадили аварійні відключення світла через атаку РФ, влада просить допомогу від Польщі
07 лютого 2026, 09:30
Єрмак намагається елементарно зберегтися
07 лютого 2026, 09:13
У Рівному після атаки РФ виникла масштабна пожежа
07 лютого 2026, 08:59
США хочуть домовитися про мирну угоду між РФ та Україною навесні та провести вибори
07 лютого 2026, 08:40
На Київщині горять склади "Рошен" через атаку РФ
07 лютого 2026, 08:25
Знищення окупантів продовжується. У Генштабі ЗСУ оновили дані втрат армії РФ
07 лютого 2026, 08:15
РФ здійснила чергову масовану атаку на об’єкти енергосистеми України
07 лютого 2026, 07:59
Стало відомо, скільки людей досі перебувають у Куп'янську, де точаться вуличні бої
06 лютого 2026, 23:19