UA | RU
10 октября 2020, 10:03 4

Боевики на Донбассе один раз нарушили режим "тишины": стреляли вблизи Шум

Наши военные в ответ оружие не применяли
Наши военные в ответ оружие не применяли
Facebook

В пятницу, 9 октября, на Донбассе зафиксирован 1 факт нарушения режима прекращения огня со стороны вооруженных формирований Российской Федерации

Об этом передает RegioNews со ссылкой на пресс-центр ООС.

В частности, в районе ответственности Оперативно-тактической группировки "Север" вблизи населенного пункта Шумы враг совершил несколько неприцельных очередей из стрелкового оружия.

"Эта огневая провокация противника не несла угрозы нашим защитникам, поэтому украинские подразделения оружие в ответ не применяли", - отметили в штабе.

Там также сообщили, что боевых потерь, вследствие вражеских выстрелов, не было.

Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 10 жовтня 2020 року

#ООС #операція_ОС #Ukraine_army #Joint_Forces_Operation #daily_statement Ранкове зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 7.00 10 жовтня 2020 року Слава Україні! Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил повністю контрольована українськими воїнами. Упродовж минулої доби, 9 жовтня, зафіксовано 1 факт порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації. Зокрема, у районі відповідальності Оперативно-тактичного угруповання "Північ" поблизу населеного пункту Шуми ворог здійснив кілька неприцільних черг зі стрілецької зброї. Ця вогнева провокація противника не несла загрози нашим оборонцям, тому українські підрозділи зброю у відповідь не застосовували. Бойових втрат, внаслідок ворожих пострілів, не було. Військовослужбовці Збройних Сил спільно із вогнеборцями ДСНС продовжують гасити пожежі на території Донецької та Луганської областей. Так, вчора Об’єднані сили локалізували пожежі у районах населених пунктів Новоолександрівка та Катеринівка, неподалік Майорська, в нічний час, остаточно ліквідовано осередки загорання, а поблизу Болотеного наші воїни продовжують боротьбу з вогнем й досі. Від початку поточної доби, 10 жовтня, у районах відповідальності українських підрозділів порушень режиму припинення вогню не зафіксовано. По всій лінії розмежування спостерігається тиша. Підрозділи, залучені до проведення операції Об’єднаних сил, продовжують неухильно дотримуватися умов режиму припинення вогню та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки. Слава Україні!

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Пʼятниця, 9 жовтня 2020 р.

Напомним, 8 октября оккупационные войска три раза нарушили режим прекращения огня.

Читайте больше новостей на нашем телеграмм-канале
Подписывайтесь на RegioNews