UA | RU
01 вересня 2022, 17:42

На Харківщині презентували поштову марку "Пес Патрон"

Погашення марки відбувається 1 вересня у всій Україні.

"Укрпошта" планує зібрати кошти від продажу марок із псом-розмінувальником Патроном для допомоги притулкам для тварин та придбання машини механізованого розмінування на дистанційному управлінні.

Начальник ХОВА Олег Синєгубов подякував службі ДСНС України в Харківській області за підготовку фахівців, які займаються розмінуванням територій.

"Дякуємо за неймовірну роботу особовому складу Управління ДСНС в Харківській області, адже ви ризикуєте життям щодня. І, звичайно, хочу подякувати "Укрпошті" за те, що таким чином ви фіксуєте українську новітню історію. Фактично це популяризація на весь світ, оскільки ці конверти будуть міжнародними і по всьому світу дізнаються про історичні подвиги наших українців", – зазначив Олег Синєгубов.

Поштова марка "Пес Патрон" є шостим тематичним випуском з часів повномасштабного вторгнення росії.

"Аркуш включає 8 марок із зображенням життя Патрона. До "Укрпошти" ще з березня надходили численні пропозиції та прохання випустити марку присвячену Патронові. Ми не змогли відмовитися від такої ідеї, бо це дійсно не тільки талісман служби ДСНС, але це герой і дітей, і дорослих у всій України", – сказала керівниця магазину "Філателія" Харківської дирекції АТ "Укрпошта" Тетяна Фоменко.

Вирішили не просто розмістити фотографію пса на марках, а й розповісти про роботу усіх собак, які задіяні у ДСНС, проілюструвавши, через Патрона їхню працю і життя поза роботою.

"На марках зображено 8 сюжетів. Бачимо тут і Пса за роботою, і за відпочинком, і в полі міни на воді виловлює, і сниться йому, що він стає генералом, і розмістили його з міжнародними відзнаками. Загалом це перший випуск з шести, який має додатковий номінал і вилучені кошти з нього підуть на благочинність", – прокоментувала Тетяна Фоменко.

Загальний наклад аркушу становить 1 млн. Автором малюнків виступив Олександр Нікітюк, а фото надані пресслужбою ДСНС.


 
Підписуйтесь на RegioNews
Дивіться також »

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook