На Житомирщині відновили майже всі заклади освіти, пошкоджені обстрілами
![](https://regionews.ua/static/img/b/u/building_2762242_1280_605x320_1_605x320.jpg)
У Житомирській області відновили 98% закладів освіти, що зазнали пошкоджень внаслідок російських ударів
Про це повідомляє Житомирська ОВА, інформує RegioNews.
"126 закладів освіти в Житомирській області зазнали ударів ворога, з яких 125 пошкоджено та 1 – зруйновано. До кінця 2023 року 123 із цих закладів (98%) були відновлені, у решті тривають відновлювальні роботи”, – йдеться у повідомленні.
В ОВА додали, що впродовж минулого року забезпеченість укриттями у школах та інших освітніх закладах зросла втричі. Загалом в області облаштували 1202 укриття різного типу.
Окрім того, на Житомирщині відкрили 175 класів безпеки. У закладах освіти також встановлені 823 "тривожні кнопки”, що становить 63% від їх загальної кількості.
Нагадаємо, раніше у Миколаївській області відновили ще один міст, зруйнований під час бойових дій. Його відкрили для всіх видів транспорту.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)