UA | RU
15 червня 2020, 11:41

Збитки в 850 мільйонів: екскерівникам підрозділів "Укрзалізниці" оголошено підозру

Вони займалися незаконним видобутком граніту
Вони займалися незаконним видобутком граніту
Фото: з відкритих джерел

Екскерівникам підрозділів АТ "Укрзалізниця" за матеріалами Служби безпеки України оголошено про підозру за незаконний видобуток граніту у кар’єрі товариства.

Про це повідомляє пресслужба СБУ, передає RegioNews.

Оперативники спецслужби задокументували, що посадовці "Укрзалізниці" організували протягом 2017-18 років протиправний видобуток корисних копалин у Житомирській області.

За версією слідства, роботи у кар’єрі здійснювались без належного оформлення дозвільних документів.

Загалом зловмисники встигли видобути понад 340 тисяч кубічних метрів граніту. Камінь реалізовували приватним структурам. За висновками експертизи, через їхні дії державі завдано збитки на більш ніж 850 мільйонів гривень.

Колишньому начальнику філії ЦУП АТ "Укрзалізниця" повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України, екскерівнику Пенізевицького кар’єру - за ч. 4 ст. 240 КК України. Матеріали справи скеровано до суду.

Операція з викриття зловмисників проводилась спільно зі слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом Офісу Генпрокурора.

Раніше повідомлялось, що Служба безпеки України задокументувала мільйонні зловживання посадовців Регіональної філії "Львівська залізниця" під час закупівель запчастин для рухомого складу.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00