UA | RU
13 червня 2020, 11:12

У Житомирі вирішили посилити карантин

Три дні в місті фіксували зростання захворюваності
Три дні в місті фіксували зростання захворюваності
Фото: з відкритих джерел

Місцева влада в Житомирі вирішили ввести перший етап посилення карантину. Причина - зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Як передає RegioNews, про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24".

У Житомирі, де три дні було погіршення, закрили вхід в ресторани в середину, закрили готелі. Це перший етап посилення заходів, який вони впровадили", - повідомив він.

Він також нагадав, що рішення про посилення карантинних обмежень приймає регіональна комісія у разі триденного перевищення показників.

Нагадаємо, в Житомирській області за останню добу зафіксовано 19 нових випадків захворювання. Всього зафіксовано 1032 випадку коронавіруса.

Як раніше повідомлялося, у дружини президента Олени Зеленської виявлений коронавірус. Президент переходить на карантинний режим роботи.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
У Дніпрі викрили банду "квартирних аферистів"
19 червня 2026, 17:59
У Дніпрі завершили розслідування справи про розкрадання коштів на ремонті укриття
19 червня 2026, 17:45
На Полтавщині п'яний чоловік відкрив вогонь у кафе
19 червня 2026, 17:35
На Харківщині чоловік підірвався на вибуховому предметі, коли йшов рибалити
19 червня 2026, 17:20
220 гектарів державного лісу за 2,5 млрд: на Закарпатті викрили схему "дачі Медведчука"
19 червня 2026, 16:59
Зґвалтував 13-річну дівчинку: на Харківщині судитимуть 19-річного родича
19 червня 2026, 16:47
На Чернігівщині адвокат за хабарі прикривав схеми для ухилянтів
19 червня 2026, 16:30
Катувала власну доньку з перших тижнів життя: у Харкові судитимуть 22-річну матір
19 червня 2026, 16:20
Суд засудив ґвалтівника трьох падчерок до довічного ув’язнення
19 червня 2026, 15:59
81 тисяча доларів за "вирішення питань": на вимаганні хабаря затримано адвоката
19 червня 2026, 15:44