UA | RU
25 червня 2023, 11:43

У Бердянську окупанти вбили двох юних хлопців за їхню проукраїнську позицію

фото: російські ЗМІ

У Запорізькій області окупаційна влада оголосила про "ліквідацію двох терористів" в Бердянську. Один з них — підліток на ім'я Тигран Оганесян

Про це гауляйтер Запорізької області Володимир Рогов повідомив у Telegram.

За словами Володимира Рогова, це сталося 24 червня приблизно о 19:00. Двоє осіб "відкрили вогонь з автоматів" на міській набережній.

"Приблизно о 19-й годині, коли населення відпочивало з сім'ями на міській набережній, двоє бойовиків відкрили вогонь з автоматів. Унаслідок злагоджених та оперативних дій правоохоронних органів терористів було блоковано та знищено", — написав Володимир Рогов.

Також в місцевих Telegram-каналах шириться відео, на якому зображено Тиграна. Він тримає в руках автомат і каже: "Все, це смерть, пацани. Прощавайте. Слава Україні".

На відео також чутно голос і другого хлопця, який відповідає: "Героям слава".

Хто такий Тигран Оганесян

Відомо, що у вересні минулого року окупанти викрали Тиграна та його друга Микиту Ханганова. Обох звинуватили у тероризмі.

За даними "Медійної ініціативи за права людини", їх допитували, били та катували електричним струмом.

В червні 2023 року Євродепартамент вимагав від влади РФ відпустити хлопців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на тимчасово окупованих територіях окупаційна адміністрація через підконтрольних вчителів змушує дітей в пришкільних таборах писати листи російським загарбникам.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
Ціни на пальне знову рухнули: які цінники на українських АЗС
19 червня 2026, 23:55
Незнайомець чіпав за груди в потязі: в Києві шукають чоловіка, який домагався до пасажирки
19 червня 2026, 23:40
У Києві поліцейський вимагав 2 тисячі доларів за те, щоб відмовитись від електронного браслета
19 червня 2026, 23:15
У Харкові ворожий БпЛА влучив у цивільне авто, є жертви
19 червня 2026, 22:58
У Харкові відправили до СІЗО іноземку, яка зберігала пів кілограма психотропів
19 червня 2026, 22:24
На Київщині собаки вбили пенсіонерку
19 червня 2026, 22:20
В Одесі судили чоловіка, який "зливав" росіянам дані про ЗСУ
19 червня 2026, 22:00
Віднесло у відкрите море: на Одещині рятувальники шукають 11-річну дівчинку
19 червня 2026, 21:54
Ворожий удар по Запоріжжю: вже 10 поранених, серед них — поліцейський
19 червня 2026, 21:33
В РФ після вибухів у Москві посили мобілізацію: чоловіки тікають від військкоматів
19 червня 2026, 21:25