UA | RU
17 грудня 2024, 18:29

На Закарпатті затримали 18-річного переправника ухилянтів, який намагався завербувати прикордонника

фото: dpsu.gov.ua

Прикордонники на Закарпатті викрили на гарячому 18-річного хлопця, який намагався переправити до Словаччини громадянина України призовного віку.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Держприкордонслужбу.

У відомстві зазначають, що юнака лише місяць тому затримували за аналогічне правопорушення. За рішенням суду він був звільнений під заставу та продовжив свою злочинну діяльність. Також відомо, що хлопець намагався залучити до "справи" прикордонника відділу "Ужгород".

За даними правоохоронці, 18-річний закарпатець підшуковував потенційних клієнтів, інструктував їх щодо маршруту руху та, за необхідності, забезпечував доставку до кордону.

"Щоб убезпечити "клієнта" від виявлення прикордонним нарядом, він спробував вийти на контакт з одним із прикордонників та запропонував йому "співпрацю" в оборудці. Переправник планував отримати від військовослужбовця інформацію стосовно розстановки прикордонних нарядів на ділянці, за що пообіцяв грошову винагороду у розмірі 2000 доларів США. Проте прикордонник на таку пропозицію не погодився і доповів про неї керівництву", - йдеться у повідомленні.

У відомстві також розповіли, як затримали одного з "клієнтів" фігуранта у кількох десятках метрах від кордону. Сам зловмисник надавав інструкції з перетину кордону дистанційно.

Переправника затримали на одній з АЗС Ужгорода під час передавання ним військовослужбовцю половини обумовленої суми за оборудку. Решта суми мала бути сплачена після вдалого перетинання кордону "клієнтом".

Фігуранта затримали та оголосили йому про підозру у дачі хабаря та незаконному переправленні чоловіків через кордон.

Нагадаємо, раніше на Буковині викрили чергову схему незаконного переправлення чоловіків через кордон.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей