В Ужгороді працівники ТЦК прийшли з повістками у тренажерний зал
![](https://regionews.ua/static/img/_/e/_ekrana_2023_12_05_220009_605x320.jpg)
В Ужгороді працівники ТЦК СП провели масштабні рейди по спортивних залах. Внаслідок рейдів повістки отримали чоловіки, які тренувалися у залі, та тренери
Відповідні кадри з'явилися в соцмережах.
На опублікованих відео видно, що окрім самих працівників, в будівлі також перебували й озброєні люди, які оточили одну з залів. При цьому інші перебували в самій тренувальній залі.
Користувачі соцмереж з'ясували, що на опублікованих відео та світлинах знаходяться приміщення спорткомплексу "Фанат". Проте вчинком озброєних людей в камуфляжі були вкрай незадоволені. Кажуть: ТЦК СП спеціально взяли озброєних для застрашення населення.
Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що у Верховній Раді планують на законодавчому рівні зобов'язати українців носити військовий квиток.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)