На Закарпатті чоловіка засудили до 7 років ув’язнення за допомогу ухилянтам
![](https://regionews.ua/static/img/h/a/hammer_802298_640_19_605x320.jpg)
До 7 років ув’язнення з конфіскацією майна було засуджено мешканця Берегівського району Закарпатської області, який допомагав переправляти військовозобов’язаних через держкордон
Про це повідомили у Закарпатській обласній прокуратурі, інформує RegioNews.
"Закарпатець своїми порадами та вказівками сприяв двом громадянам у протиправному переправленні до країн ЄС. За 10 тис. грн він погодився відвезти "клієнтів" із Берегового до с. Вари, що межує з Угорщиною, та вказати подальший маршрут для перетину держрубежу", - йдеться в повідомленні.
Одного з втікачів виявили та затримали співробітники ДПСУ, іншому таки вдалося перетнути кордон. Це трапилось у липні 2022 року, а за кілька днів правоохоронці розшукали й закарпатця, який допомагав "ухилянтам".
На час розслідування обвинуваченому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внести 208 000 гривень застави, який діятиме і до набрання вироком законної сили.
Раніше повідомлялось, що на Закарпатті у Мукачево чоловік втік із військкомату через вікно із другого поверху. Втікача переслідували військові.
Читайте також: Нові повноваження ТЦК та дембель через 3 роки: Які зміни готують в законодавство про мобілізацію
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)