UA | RU
13 листопада 2023, 18:53

Угорщина вкотре заблокувала виділення 500 млн євро на зброю для України

фото: pixabay

Угорщина заблокувала військову допомогу Євросоюзу для України у розмірі 500 млн євро у рамках Європейського фонду миру

Про це повідомив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто, передає RegioNews із посиланням на The Guardian.

За його словами, 13 листопада під час засідання Ради міністрів закордонних справ ЄС на нього "намагалися чинити тиск" з метою підтримки виділення 500 млн євро Києву, але він повторив, що Будапешт "не зможе підтримати ініціативу без гарантій" від української держави.

Сіярто вимагає, щоб Україна гарантувала, що більше не вноситиме OTP Bank або інші угорські компанії до "чорного списку" спонсорів війни.

Нагадаємо, Євросоюз розглядає низку ініціатив щодо допомоги Україні. Пропонується надати 20 млрд євро на військову допомогу Україні в рамках Європейського фонду миру. Для цього хочуть створити спеціальний фонд. Але, за інформацією ЗМІ, така ініціатива вже зіткнулася з критикою.

Нагадаємо, уряд Франції виділить ще 200 млн євро у фонд підтримки України, що дозволить українській армії продовжувати закупівлі французької військової техніки.
06 грудня 2023
30-річний довгобуд: чому відкриття частини Подільського мосту в Києві не вирішує транспортну проблему
Днями у Києві нарешті відкрилась частина Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Втім, поки цією переправою через Дніпро, що будується вже 30 років, може користуватися лише спецтранспорт та мун...
01 грудня 2023
Цікаві місця Києва: Найглибша станція метро у світі, німецький квартал та своя "Китайська стіна"
Київ прекрасний для відвідин у будь-яку пору року, адже має свій неповторний колорит, який щороку приваблює сотні тисяч туристів з усього світу.
29 листопада 2023
Запуск аеропортів: Чи будуть безпечними польоти цивільної авіації під час війни
Останнім часом офіційні особи в Україні публічно заявляють про можливість відкриття деяких аеропортів та поновлення польотів цивільної авіації
24 листопада 2023
Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання
Останнім днями в Україні завершилося кілька гучних судових процесів над колаборантами. У Харкові довічне ув'язнення отримав місцевий чоловік, що в перші дні вторгнення навів російську ракету на будівл...