UA | RU
26 лютого 2020, 18:37

У світі більше хворих на коронавірус, ніж в одному Китаї - ВООЗ

Всесвітня організація охорони здоров'я вперше зафіксувала за межами Китаю більшу кількість нових заражень на коронавірус, ніж в самій країні
Всесвітня організація охорони здоров'я вперше зафіксувала за межами Китаю більшу кількість нових заражень на коронавірус, ніж в самій країні
Фото: twitter/DrTedros

Як передає RegioNews, посилаючись на Reuters, про це повідомив глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус.

За його словами, станом на 25 лютого число інфікованих за межами Китаю склало 427 людини в 37 країнах. При цьому в самому Китаї нові випадки коронавірусу зафіксували у 411 осіб.

Також Гебреісус зазначив, що поки в ВООЗ не планують повідомляти пандемію в зв'язку з поширенням коронавірусу в світі.

"Ми не повинні занадто прагнути оголосити пандемію без ретельного і чіткого аналізу фактів. Недбале використання слова "пандемія" не має відчутної користі, але воно має значний ризик з точки зору посилення непотрібного і невиправданого страху і стигми, а також паралізуючих систем. Це також може вказувати на те, що ми більше не можемо утримувати вірус, що не відповідає дійсності", - пояснив він.

Нагадаємо, станом на 26 лютого коронавірус зафіксували в 15 країнах Європи. Найбільше постраждала Італія, де кількість заражених перевищила 300 осіб.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram